Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kimostam a mosógépben 50...

Kimostam a mosógépben 50 fokon az új nokia telefont. Érdemes elvinni szervízbe, vagy kidobós? 1 napig száradt a radiátoron, de nem működik.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
És tiszta lett?
2011. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én tavaly mostam ki a samsungomat.Száritgattam,fujogattam,és semmi.Sajna az kuka.
2011. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

olyanról hallottam hogy "kisütik" de hogy kimossák???

Várj vele még vagy 10 napot.

ha sikerül bekapcsolni akkor az összes fontos dolgot telszám képek mentsd le róla mielőtt feltöltöd.

lehet jó lesz és csak a töltéskor fog végleg elromlani.

(tapasztalat)

2011. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Abszolút tiszta és foltmentes lett! Tökéletes a mosóporom.

Nagyon koszos se volt hisz 1 hetes. Uram céges telefonja. Egyelőre nem reagál semmire. szerintem nem is fog. ezek az ujfajták szerintem nem olyan strapabíróak mint a régiek. Bár az 50 fok majd 1 órán át lehet egyiknek sem tesz jót.

Azért bepróbálkozok egy szervízzel, de szerintem drágább lesz mint egy ujat venni.

2011. febr. 21. 11:22
 5/11 anonim ***** válasza:
ha kimosás után működött (volna) még,akkor ott rontottad el,hogy radiátoron szárítottad.ez egy nagy hiba volt...:S
2011. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. febr. 21. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Pont a további meleg miatt. De egy nap az kevés… érdemes még várni
2011. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
EN 40 fokon mostam ki kb mar 2 eve meg van egy nokia5000d2-t.MIkor kimostam mar bevolt kapcsolva es miutan eszrevettem a ruha kozt hogy ott a telo akkor is probalgattam kapcsolgatni.Vartam 1 napot es csodak csodaja :DMent bekapcsolt csak agykárosodást kapott szegény xDD.Hanszoroja megbaxodott es a kepernyoje.A hangszoro helyrejott a kepernyon meg latszika viz majd csak kiszaradt de az a legkevesebb a rossz benne hogy mikor peldaul ramegyek galleria fotok hol beadja hol kikapcsol magatola tello.Vagy csak siman bekapcsolom es egy ido utan kikapcsol magatol.Szoval en is vehetek ujat ha igy marad:))
2011. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az nem zavar hogy egy 3 hónapos kérdésre válaszoltál? :D
2011. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a-a:)))))
2011. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!