Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autóhitellel kapcsolatos...

Autóhitellel kapcsolatos kérdés sürgös!?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 10:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Fél éve vettem egy dizel thaliát 80hónap hitelre 600 ezer forint,az a helyzet hogy elromlott és a javítása kb 350ezer forint,több mint fele az autónak,meghát ki sem tudnám fizetni,az lenne konkréta a kérdés hogy ha vennék egy másik autót hitelre és ezt bevenné a kereskedő ezért ugyanugy fizetni kellene a hitelt vagy meg lehetne szabadulni valahogy tőle?
2015. márc. 14. 10:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Szombaton ugyan mi az, ami nem varhat...?
2015. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amig ezen hitel van, nem tudod eladni. Ha mindemelle meg nem is mukodik es tobb szazezres javitanivalo van rajta, akkor hitel nelkul sem veszi be a kereskedo.


'Megszabadulni' tole ahaaaa nyilvan, a bank majd csak ugy elengedi a tartozast, persze. Gondolkodni kene, baratom, nem utolag panikolni.

2015. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud valami megoldást kérem segítsen amugy az autó még megyen csak szarakodik,számítógépes vizsgálat alapján tudom mi a baj ezért írtam a javítási költséget!
2015. márc. 14. 10:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én segítséget kértem nem megjegyzéseket,de képzeld gondolkottam mielőtt megvettem az autót egy egyszerü fiatalabb kisautóra vágytam megfizethető áron mert a régi már nagyon öreg volt,de ki gondolta hogy fél év után ilyen javítási költsége lessz,jó tudom benne van a pakliba,de csak segítséget szerettem volna kérni,de ha ez valakinek nem megy akkor ne is írjon,köszönöm!
2015. márc. 14. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:

A bank engedélye nélkül nem tudod eladni / beszámoltatni az autót.


És ha valóban 350e forintos javítási költsége van egy 600e értékű autónak akkor azt kereskedő ingyen sem fogja tőled bevenni, nem, hogy bármibe beszámolni.


2 lehetőség áll előtted.

1., Megjavíttatod az autót és minden megy tovább

2., kidobod a fenébe és fizeted tovább a törlesztőjét

2015. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Bár évjáratot még véletlen sem írtál, az autód értéke javítatlanul 2-300eFt lehet. A hiteltartozás valószinűleg 500eFt fölött van. Tehát ha a kereskedő esetleg be is számítaná, nemhogy egy másiknak a kezdőjére nem lenne elég, de még neked kellene fizetned a kereskedőnek, hogy egyáltalán foglalkozik vele. És akkor még csak nullán vagy, mégcsak kiszálltál a Thaliából.

Egy dolgot mindenképp megtanulhatsz (ha más hibájából nem sikerült, akkor majd a sajátodból): ne vegyél olyan autót, amit nem tudsz fenntartani akár váratlanul nagy kiadásokkal.


Amúgy mi az a hiba, ami 350e-be kerül? Annyiért egy rosszabb állapotút is lehet venni...

2015. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!