Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit kamatozik a folyószáml...

Mennyit kamatozik a folyószámlahitel?

Figyelt kérdés
Otp junior számlám van és vettem fel 20000 forintot. Abbol egyszer szükségem volt 5000 forintra Amit le is vettem. Ezután ment rá csoportos meg ilyesmi átutalás. Na most havonta ez nekem mennyit kamatozhat kb.? Tudom hogy nincs szó nagy összegrõl de nekem nem kell és azon gondolkodom hogy felmondom.

2015. márc. 24. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek ugorj neki mégegyszer, nem értem.
2015. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamatot csak a felhasznált részre kell fizetni és csak azokra a napokra, amikor fel volt használva, szóval nem lesz nagy összeg.
2015. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást. Szóval akkor ha azóta visszament rá az az 5000 forint akkor már nem kamatozik. Amúgy ennek már fél éve hogy felhasználtam de rögtön vissza ment rá.
2015. márc. 24. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, nem kamatozik, de szokott lenni egy éves díj a keretösszegre, függetlenül attól, hogy fel van használva vagy sem. Nem tudom ez az OTP-nél mennyi, de nem lehet sok, kb. 1-2% vagyis esetedben párszáz forint.
2015. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Van a hitelkeret rendelkezésre tartásának is díja (ezt akkor is felszámítják ha nem vagy az adott hónapban mínuszban!, párszáz Ft), van egy külön díja annak, ha akármennyit (akár 1Ft-ot is, szintén párszáz Ft) használsz a hitelkeretből, és van maga a kamat, ami egy személyi kölcsönnél alacsonyabb, és csak azokra a napokra vonatkozik, amelyiken valóban mínuszban vagy (a felhasznált összegtől, az aktuális kamattól és a napok számától függ).
2015. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!