Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megszüntettem a bankszámlámat,...

Megszüntettem a bankszámlámat, de mégis szükségem lenne lenne rá, mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A K&H Banknál vagyok/voltam. 2014. júliusában nyitottam a számlámat. Még nem telt le az egy év ezért kb. 6092Ft-ot kellett fizetnem, hogy megszüntessem a számlát. Ez volt kedden. De ma csütörtökön rájöttem, hogy nekem mégis szükségem lenne a K&H-nál vezetett számlámra.

A számlamegszüntetéskor kapott nyomtatványon ez áll: "A bankszámlához kapcsolódó bankkártya szerződés(eke)t a mai napon a számlatulajdonos 30 napos határidővel felmondta. A bankkártya szerződés(ek) a felmondást követő31. napon megszűnik(megszűnnek)."

Tehát akkor még most is él ez a szerződés és később jár le(30 nap)? Ha visszamennék a bankomba ugyanúgy új ügyfélnek számítanék? És azt a hatezer forintot visszakapom e, vagy jóváírják e később(számlavezetési díjként)?

Illetve azt sem tudom, hogy mit mondjak az ügyintézőnek ha megkérdezi, hogy miért gondoltam meg magam.



2015. márc. 26. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Kérlek, áruld már el, hogy miért nem mész be a bankba, vagy hívod fel őket telefonon? De most komolyan! Érdekelne az indokod.
2015. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
"Illetve azt sem tudom, hogy mit mondjak az ügyintézőnek ha megkérdezi, hogy miért gondoltam meg magam." Semmi köze nincsen hozzá, csinálja meg és kész , azért ül ott. Ezt mond neki.
2015. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi!

Leírom, ha később valakinek szüksége lenne rá.

A K&H-nál felmondás után 30 napig csak a bankkártya üzemel. A számla nem. Ha egy éven belül mondtad fel, de szeretnéd visszacsinálni nem lehetséges. A pénzt nem adják vissza, ha ahhoz a bankhoz ragaszkodsz akkor új ügyfélnek számítasz. :)

2015. ápr. 9. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!