Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ideglenes személyi igazolvánny...

Ideglenes személyi igazolvánnyal nyithatók számlát és igényelhetek bankkárytát a bankoknál?

Figyelt kérdés

2015. márc. 26. 21:13
 1/6 anonim válasza:
Hasonló cipőben jártam. Én úgy oldottam meg, hogy az útlevelem még érvényes volt, így azt vittem magammal.
2015. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, annak nincs száma.
2015. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hiszen azért is adnak ki ideiglenes személyit, hogy használhasd ahol kell, amíg elkészül az új.


Jogosítványod vagy útleveled nincs? Azt mindenhol el kell fogadniuk, vitán felül áll. Ezeknek van okmányszáma is. Az ideiglenes személyinek nem tudom, bár szerintem csak kell lennie annak is.

2015. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet.

Ugyanis ideiglenes személyivel pénzt is tudsz felvenni a bankból.

2015. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanolyan, mint a rendes személyi. Persze, ha van útleveled, vagy jogosítványod, akkor ugye az is jó, bár ez esetben eleve értelmetlen személyit igényelni.
2015. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan a CIB-et tudom hogy lehet, ha kártya formátumú és nem A4 papír az ideiglenes személyi.
2015. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!