Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Merkantil banktól valaki...

Merkantil banktól valaki kapott már elszámolási levelet, esetleg vissza pénzt?

Figyelt kérdés
Esetleg ha van kedved leírhatnád ha nem merkantil bankos is vagy h milyen banknál van/volt hitel és h érkezett e sms, levél, pénz. részletekkel (hitel összegével, futamidővel, státuszával) köszi
2015. márc. 29. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is Merkantilnál vagyunk!

A honlapjuk információi szerint áprilisban fognak postázni akinek már lejárt a szerződése annak április 2. felében.


Hasonló kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


Itt egész biztatókat írnak! már ami az összegeket illeti! :)

2015. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi kaptunk és 2008- ban felvett 670 000 forintra, már visszafizettünk 1800000 forinto és még fizetnünk kell. ez a szuper elszámolás!!!!!!
2015. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 anonim ***** válasza:
54%
jól értem hogy 6,7millióra 1,8 milliót?! mintha nem stimmelnének a nullák.
2015. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim ***** válasza:
Bocs most olvastam el újra. ezt nem èrtem majdnem a 3x visszafizettétek és mèg kell?! mennyit vontak le a tartozádlsból?
2015. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 anonim ***** válasza:
Senki semmi jóra ne számítson! 2008 januárban vettünk fel 3,9milliót. Eddig befizettünk 5,45milliót. eddig a CHF állása alapján majdnem 2,7millióval tartoztunk. a papírt még nem kaptuk meg de az ügyfélkapun már látjuk 188.000Ft-ot írtak jóvá. ez a nagy elszámolás!!! még 5%-ot sem éri el a jóváírás.
2015. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/120 stephanus ***** válasza:
Hát ez borzasztóan kevés! Én még ez ügyfélkapun semmi változást nem látok (2007-ben vettem fel az autókölcsönt, fix törlesztőrészlet, változó futamidó, szerintük még kb. három évig fizethetem...:( Nem értem, mert ez a kevés összeg azt jelentené, hogy a Merkantil Bank nem emelt volna kamatot az elmúlt években? Nehezen hihető...
2015. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 anonim ***** válasza:

bocs. elhamarkodtam. ennyi már tuti mert jóvá írták a számlán, mintha befizettűk vna (ennyi lett vna a negyedéves árfolyamkül. + a havi rendes törlesztő) szóval nem tom mèg a vègét de valaki ezt írta:

" Én 1,2milliót vettem fel 2008 végén szintén

autóra, 3,77milliót fizettem vissza 4 év alatt, erre

kaptam vissza 5017Ft-ot!

Tehát nagy összegre ne számítsál!"


szóval akkor örüljek ennek is?! vagy még várjunk jóra?! hàt nem tom

más bankról olvastam hogy 3-3.5 millióra 615-680 ezret fizetett.

egyébként még annyi hogy ez a bank elbukott első fokon egy pert és aszerint a felvételi árfolyamon kellet fizetni az adósnak (nem volt kockázarfeltáró nyilazkozat)

szóval még van remény!

2015. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/120 stephanus ***** válasza:
Hát ez tényleg lehangoló:( Nekünk egyébként van egy raiffeisenes 2milliós lakáshitelünk (CHF), 2008-ban vettük fel, 10 évre, a múlt héten láttam az elektronikus számlakivonaton,hogy jóváírtak 510ezret. Ez a felvett összeg 20%-a, pedig a lakáshiteleknél az árfolyamrés már 2010-ben megszűnt. Min. ennyire számítottam volna az autóhitel esetében is, de úgy tűnik, túlságosan naiv vagyok...
2015. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 stephanus ***** válasza:
Bocs, csak egy gyorskérdés még: az ügyfélkapun pontosan hol találtad a jóváírást? A befizetések egyeztetésnél? Köszi.
2015. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/120 anonim ***** válasza:
a befizetések egyeztetésénél is ott volt, de az ajánlat a szerződés lezárásánál is látszott h kevesebb.
2015. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!