Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Olyankor mit lehet csinálni...

Olyankor mit lehet csinálni ha külföldi bankba fizetett utalt valaki, és nem küldték el amiért fizetett, pénzt visszaadatni hogyan lehetne, ha lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag semmit
2015. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kicsit részletesebben, honnan rendeltél?
2015. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy weboldalról rendeltem amerikairól 1 szoftver aktiváló kódot(digitális termék) és lengyel országi bankszámlára kelet utalni! (már bőven letelt az idő mire odaérne hozzájuk a pénz,2015.03.30-án utaltam otp-ből)
2015. ápr. 4. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
banki charge-back
2015. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,majd az ünnepek után, ha akkor sem jön meg, megyek a bankba ott kell intézni gondolom, vagy lehet netről is?
2015. ápr. 4. 19:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem úgy sült el ahogyan gondoltam fel kell vennem az eladókkal a kapcsolatot hogy mi volt a gond az utalással pedig a bankom megmondta hogy elment az utalásom,mert visszakaptam a 60 dollárból 10 dollárt ez nem normális akkor az egészet adják vissza nem??!!
2015. ápr. 8. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!