Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Amex hitelkártyások! Mi van,...

Amex hitelkártyások! Mi van, akkor, ha nem tudom befizetni a havi minimum törlesztőrészletet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 12:39
 1/3 anonim válasza:

Céges AMEX kártya vagy magánembeként kaptad?Nekem egy fehérvári multináci cégnél volt AMEX kártyám,hogy ha (mivel nem nyaltak,tehát scifi-ben)kiküldetésbe küldenek,akkor előre azzal fizessem a szállást,étkezést,és ha hazaérek és esetleg a cég nem sz/pat meg,akkor ki is fozetik erre számlákkal.Gyakorlatban: egyik kollegámat sz*patták a 2000es évek elején,mrt éjjel ért BPre repülövel haza a németországi kiküldetésből,és a 9000FTos taxiszámláját Szfvárig majdnem b*szták kifizetni...valami jogászfelhivás meg virtuális fenyegetés kellet hozzá,hogy ami jogosan jár,egadják...máig...

(Pl amikor már 2004óta a qrmány hathatós közremüködésével és egy "3-4év után kiutálunk mindenkit,ha nem nyal jól,vagy nem valamelyik modern (f)egyház-szekta tagja,vagy nem jön ki cigizni a szünetben az osztályvezetőkkel a hátuk mögött kibeszélni a kollégáit és megfúrni"multináci vállalati hozzáállás miatt nem kaptam fiztésemelést egészen 20008ig,nos akkor kb 2006-2007ben merészeltem vállalati AMEX kártyára venni tescoban és mediamarktban szükséges dolgokat,hogy pl ne haljunk éhen,be legyenek fizetve a számlák, a mocskos hitelek stb.Az az elvileg hollad cég amelyik biztosító létének ellenére bankként viselkedett (NN?ING?),azszolgáltatta a 3betűs multináci cégnek az AMEXkártyát titokban...nos küldte a havi elszámolásokat..aztán egyszr hirtelen 20-30e FTról 60-70ezere duzzasztották,és elkezdték ba**ogatni a céget titokban,de pár perccel előtte még engem hívtak fel és qrogattak szóban...aztán a céget csaeszegették,hogy fizesse ki vgay visszavonják...aztán engem félig orditva előbett a J**ssy pénzügyes a cégnél,és akkor kényszeritve lettek valahogy ,az osztályvezetőm és a hr-es egy szobai megbeszélésre,hogy "hogyan segithetnének",..az lett hogy meghitelezték nekem, üveges szemekkel nézve,hogy " a vállalat nem bank,nem hitelintézet", a kb 72-77e FTot (annyira nőtt mert havonta vagy 4-7,2ezret ráqrt a "bank",később többet)és a következő 3hónapban 20onvalahányezrenként levonták a "hatalmas" (kb 4szer se akkora nettó) fizetésemből...csak ezzel a példával szolgáklhattam..,.

egyébként a "szinesbőrű" c tolvajok álma az AMEXkártya ha jól tudom,mert PIN KÓD MEGADÁSA NÉLKÜL HAZSNÁLHATÓ KIFOZETÉSRE?VÁSÁRLÁSRA,tehát ha ellopják akkor garázdálkodhatnak vele letiltásig...azért voltam stresszes mikor volt nekem...ja és a fentebb emlitett eset után megszopatta a "bank" a céget meg engem,hogy lezárták a kártyát és "ide a 40ezret ha újat akarok"..hát nekik a jó édes prostituálódott szülejeiket...

2010. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magánszemélyként kaptam a kártyát.Csak most 20eft a törlesztőrészletem és nem tudom ebben a hónapban kifizetni, sajnos.
2010. febr. 19. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi. Hivogatnak,felszólítanak,kamatokkal megterhelnek,és ennyi. 3.hónap nem fizetés után adják csak át behajtásra.
2010. febr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!