Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Cib banktól valaki kapott...

Axibácsi kérdése:

A Cib banktól valaki kapott már elszámoló levelet, esetleg vissza pénzt?

Figyelt kérdés
2007-es frankos autóhitelem van 10 éves futamidő.Az első hat hónapban kétszer emelt referenciakamatot a bank.5,5%-ról 7.5%-ra.Levél még nem jött, de most a felét emeli le a számlámról a bank, mint amennyit szokott. Eddig a dupláját fizettem havonta kb, mint a felvételkori törlesztés volt:(

2015. ápr. 16. 10:28
 211/213 deepwods válasza:
Nekem is megérkezett tegnap a pénz az Erste bankhoz.
2015. máj. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/213 csaba0523 válasza:
Nekünk is megjött, Takarékszövetkezet.
2015. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/213 tragi válasza:
Ma jött meg a pénz Budapest Bank. Figyeljetek oda mert április 16.án volt az elszámolás.Ami addig beérkezett pénz abból számoltak.Én 04.13.án adtam fel az utolsó csekket és az 16.után lett elkönyvelve.Erről nem kaptok tájékoztatást!Ezt a pénzt elvesztitek ha nem írtok kérelmet ennek vissza utalására ezt a bankban kell megkérdezni!Nekem az elszámoláson felül ez 63000-ft.
2015. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!