Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani hogy ma jött a számlámra pénz de nem tudom honnan az jött az sms be hogy partner:TEHA ELSZÁMOLÓ FIÓK ez mit takar közleménybe meg hogy vissza?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 20:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem is jött, és nem tudom mi ez.
2015. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Török Tamás Zoltán válasza:
Nekem is jött,sajnos én sem tudom,de a pénzt le tudtam venni! :)
2015. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Lombardoka válasza:
56%
Volt valakinek CIB Bankos devizahitele? Lehet ez az elszámolás.
2015. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Nekem is jött az este, de nem tudom mi ez. Otp-nél volt és van is hitelem.. lehet hogy ez valami visszatérítés? Nem igen merek hozzá nyúlni ne hogy valami félreértés legyen és akkor fizethetek vissza. Majd hétfőn bemegyek a bankba és megkérdem mi ez....
2015. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Szabó Orsika85 válasza:
Én is kaptam ilyet,fogalmam nincs honnan jött...sosem utaltam erről a számláról semmit.A fizum érkezik rá .
2015. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Nekem is jött! Anno ,volt egy személyi kölcsönöm az OTP-nél, ami vissza lett fizetve. Lehet,hogy abból az elszámolás?! [link]
2015. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Lombardoka válasza:
Eu az Otp bankos személyi devizaalapú hitel visszatérítése.
2015. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az mert nekem is volt hitelem Svájci frank alapú! Így már érthető legalább tudom honnan jött a pénz! Köszönöm szépen mindenkinek
2015. márc. 27. 21:50
 9/27 anonim válasza:
Csak az OTP-től, vagy más banktól is kaptatok visszatérítést?
2015. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az bizony most olvastam a neten hogy forintosították a deviza alapú hiteleket és amivel több lett fizetve azt most visszafizetik 😃
2015. márc. 27. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!