Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor számlára fizetek be a...

Mikor számlára fizetek be a közlemény rovatba bármit be lehet íratni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami normális, bármit.
2015. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit nem.szégyellsz és belefér, azt bármit beirathatsz. Banki pénztárosként hallottam már pár meredek üzenetet, voltak viccesek pl apuka az egyetemista fiának a ne idd el felszólítást kérte, de volt olyan, aki azt kérte, hogy ne haragudj, gyere haza. Amire én azt mondtam, hogy gondolja át az illető, az egy zabos hölgy volt, aki az új párja exenek fizetett be a számlájára és azt kérte, hogy az írjam be, hogy a prostituált anyukádat, remélem gyógyszerre költöd. Én mondtam, hogy gondolja át, ha bármikor bíróságra kerül az ügy tartásdíj miatt, nem fog jól mutatni, végül gyerektartás lett a rovatba írva.
2015. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek mikor megjött az első gyerektartás a volt férjétől, az volt a közlemény, hogy Ba..zátok meg
2015. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!