Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » HITEX Zrt. -től kapott már...

HITEX Zrt. -től kapott már valaki elszámoló levelet, esetleg pénzt vissza? Lejárt autóhitelem van nálunk, de még semmiről nem tudok. Remélem köztetek van valaki aki bíztatót tud mondani

Figyelt kérdés

#elszámolás #hitex zrt #banki visszatérítés
2015. ápr. 20. 11:39
 1/10 anonim válasza:
Még én sem kaptam :( 21.-én (kedden) hívtam őket. Annyit mondott a hölgy, hogy "úgy tudom, még nem küldték ki az elszámolást. 30.-ig fogják postázni. Szerintem kihúzzák az utolsó napig.
2015. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még én sem kaptam mindig semmit :( Na a héten már hátha... Annyira kíváncsi vagyok, hogy a többi bankhoz képest milyen összegek lesznek náluk.
2015. ápr. 27. 07:18
 3/10 anonim válasza:
Szerintem nem fogjuk megkapni a héten. Kihúzzák Április 30.-ig. Május 1. pedig péntek. Tehát legközelebb hétfő. De ne így legyen
2015. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A mai nap dobta be a postás a Hitex Zrt.-től kapott levél értesítőjét. Sajnos csak szombaton tudom elhozni a postáról.
2015. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is megkaptam tegnap. Jól fel is háborodtam, ugyanis a februárban lezárt autóhitelemre levont még 57000forintot tartozás jogcímen. Persze hívtam őket, hogy ez lehetetlen nekem nincs tartozásom, senki nem tudott válaszolni, senki nem tud semmit, csak hogy éljek panasszal. Köszi a még 60 napot, mert gondolom azt is utolsó pillanatban fogják megválaszolni. Ugyanis az elszámolást 02.01 dátum alapjánf készitik, és akkor még volt tartozásom, ami utána rendezve lett. Vagyis kétszer szabadítottak meg ugyanattól az összegtől. Nem is értem, hogy tudnak ilyet csinálni.
2015. máj. 1. 08:13
 6/10 anonim válasza:
Én a mai napig nem kaptam meg a levelet, a kölcsönöm 2012-ben járt le.
2015. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Más is nevetséges összeget kap vissza?
2015. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem 1200000 ft felvett hitelre számolt ki 560CHF-ot. Ami azért lehetett volna több is, de ráadásul még ebből levont nekem 57000forintot tartozás jogcímen, úgy, hogy már nincsen feléjük tartozásom, lezárt hitelem van, ami év elején járt le. 88 ügyintézővel beszéltem és persze egyik sem tud semmit és teljes mértékben hülyének nézik az embert. Megkérdeztem, hogy mire fel vontak le még ennyit, mikor már kiküldték a nullás igazolást??? Hát ők nem tudják..... Szétrobbanok tőlük.
2015. máj. 6. 09:21
 9/10 Mesi1987 válasza:

Egyszerűen botrányos ez a társaság!!!!

Nem derül ki az elszámolásból, hogy milyen árfolyammal számította ki a visszajáró összeget (biztos, hogy nem az MNB feb.1-es árfolyamával!!).

Továbbá a fennálló tartozásból nem vonta le teljes egészében a megállapított összeget, pedig megszűnt volna vele a hitelem. De olyan összeget amit januárban befizettem le tudott vonni, mint tartozás!!!!

Az ügyintézőknek fogalmuk sincs semmiről, panaszkodjak írásban. És tegnap jött egy újabb felesleges 80ezres befizetendő tőlük.

2015. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Irhás Sándor válasza:
én is 1-én kaptam meg az elszámolót,4-én vissza is küldtem hogy postán kérném az összeget.ma 06 04 és még nem kaptam meg a pénzt,hívtam őket és állitólag a jövöhéten fogják kűldeni.valaki már kapott pénzt töllük?
2015. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!