Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Biztonságban van-e a pénzem?...

Biztonságban van-e a pénzem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Adott a lakossági folyószámlám, melyen pl. 20.000 Ft van. Emellett lekötöttem 100.000 Ft-ot. Ha kimegyek külföldre, és kártyával fizetek, egy esetleges kártyalopás / kártya szkennelés (kártya-lemásolás, majd pénz eltüntetés) során a 20.000 Ft-on kivül el tudják lopni a lekötött 100.000 Ft-ot is? Vagy az biztonságban van?

Lekötött betétet fel lehet törni netbankon, de kártyán keresztül nem! (Bankkártyám Maestro és nem lehet vele interneten vásárolni!)


2010. febr. 21. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
megválaszoltad magadnak a kérdést, akkor most mi is ez itt pontosan ?
2010. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Továbbra is az a kérdésem, hogy tuti-e a biztonságban van-e a banki lekötés, amit netbankon keresztül kötöttem le? A folyószámlán nem jelenik meg, csak a lekötés menü alatt!
2010. febr. 21. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztonságban van.
2010. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a számlapénzedhez férhetnek hozzá, a lekötéshez nem. Azt azért nézd meg, mikor jár le a betét, és hogyan rendelkeztél, mert ha eseti lekötést indítottál és nem megújulót, akkor a futamidő végén a számládra kerül majd az összeg és elérhető lesz a kártyáddal (a kamatra ugyanez vonatkozik: tőkésedik-e, vagy sem).
2010. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aham, értem! Köszi a válaszokat!
2010. febr. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!