Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy kevés félretett...

Fibbrizzo kérdése:

Van egy kevés félretett pénzem, hova érdemes beraknom?

Figyelt kérdés
Van 400 ezer félretett pénzem és elakarok költözni albérletbe és nem akarom ott tartani ,ezért gondoltam vagy lekötni vagy takarékba érdemes lekötni .Ti mit tanácsoltok?
2011. szept. 18. 15:42
 1/7 tetro ***** válasza:
nekem van egy pár deviza számlám és árfolyamtól függően pakolgatom egyikről a másikra a pénzt
2011. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bemész egy bankba, ha oda szeretnéd tenni és ott mindent szépen elmondanak. Ő tisztában vannak mindennel, ez a munkájuk. Mibe érdemes befektetni v. lekötni.
2011. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*Ők

lemaradt

2011. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi kormány mellett több értelme van a párnába tenni.
2011. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hááát.. nekem volt egy kevés 60eFt, de aztán feléltük..szal akkor hol van itt a megtakarítás, félrerakás és nem is kamatozik..??
2011. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Bemész egy bankba, ha oda szeretnéd tenni és ott mindent szépen elmondanak."


Csak nem mindegy, melyik bankba mész be, mert óriási különbségek is lehetnek bank és bank között. Én a CIB malacpersely számlát javasolnám, jelenleg évi 6,5%-os kamatozású (ez nem túl sok, de jobb, mintha a párnába tennéd). Itt havonta 10e Ft-tal kell növelni a megtakarítás összegét, hogy megkapd ezt a 6,5%-os kamatot (van egy egyszerű trükk, amivel ezt ki lehet kerülni, ha esetleg nem akarsz minden hónapban hozzátenni 10e Ft-ot). Havi kamatozású, ez azért előnyös, mert ha hozzá kell nyúlnod, akkor csak az adott hónapra eső kamatot bukhatod el.


Ha esetleg érdekel ez, írj privátot, szívesen adok ezzel kapcsolatban tanácsot, csak feleslegesen most nem akarom koptatni a billentyűzetet...


Üdv,

Tamás

2011. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Direkt azért írtam így, mivel nem tudok jót egyikről sem még arról sem mondani, ahol az enyém van!!!

5%kamatláb 12hó futamidő folyamatos lekötött betét, és ezt, ha szeretném sem tudnám felvenni, hozzá nyúlni, de ez így jó. Eddig jól működik. Nem is ezzel van/volt gondom..

2011. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!