Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi pénzetek van félretéve,...

Mennyi pénzetek van félretéve, amit nem használtok fel? Mennyi a megtakarítotok? Növekszik vagy csökken? Mióta?

Figyelt kérdés
Mik az ezzel kapcsolatos félelmeitek? Hol tartjátok, Milyen formában, forint, valuta, részvény kötvény, készpénz, arany stb? Mire akarjátok felhasználni? Ki gondolkodik azon, hogy vállalkozásba viszi?

2015. ápr. 26. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Önkéntes nyugdíjpénztárba fizetek havonta 30 ezer forintot. Félelmem annyi van ezzel kapcsolatban, hogy esetleg valami miatt elveszik a pénz, esetleg nem fog annyit érni, hogy nyugdíjasként bármit kezdjek vele, és feleslegesen mondok most le róla. Ugyanakkor nem értek a pénzügyekhez, nem is nagyon érdekelnek, és még ott kezelik a legmegbízhatóbban. Egyéb megtakarításom most 400 ezer forint, sima takarékszámlán van, de ez nem lesz hosszú életű, nyáron ebből fogok utazni. Ezt minden évben eljátszom, szeptembertől nyárig teszek félre a nyaralásra.
2015. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és jó nyaralni?

Nekem herótom van tőle. Asszonyt szoktam elkísérni, de alig várom, hogy vége legyen. Még dugni se szokott, igeges, tengerbe se megy bele, csak lábszárig. ezért kiadni 1 millát, hülyeség.

2015. ápr. 26. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked mi a f** bajod van?
2015. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

most ezt nem értem


van bajom, de hogy jön ez ide

2015. ápr. 26. 21:23
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:

Félretéve párszáz font. Ha bútorozok a barátnőmmel angliába, akkor lesz egy kis kezdőtőke.


Félretéve sosincs más. Megkapom a fizut és szépen fogy... Ha nagyon spórolnék, akkor havi átlag 150e Ft-ot tudnék félrerakni.

2015. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én imádom utazni, új helyeket, embereket megismerni. Idén Lisszabonba és Dél-Franciaországba megyünk. Egy csomó hely van még, amit meg szeretnék nézni, így jó pár évre előre vannak terveim.
2015. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És nem sajnálod rá a pénzt?
2015. ápr. 27. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A pénz van értünk, nem mi vagyunk a pénzért. Az élmények számítanak az életben, nem az, hogy mi van a bankban.
2015. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!