Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jogos? Kétszer vonnak le éves...

Jogos? Kétszer vonnak le éves kártyahasználati díjat?

Figyelt kérdés

FHB - banknál nyitottunk számlát múlt hónapban, akkor a nyitásnál kifizettem a bankkártya csináltatást, s múlt hónapban plusz levontak 3800 ft-ot éves kártyahasználati díjat. Erre most kapok egy sms-t, hogy -4700 ft-os hátralékom van.... Megnéztem netbankon keresztü, hogy mi ez megint, erre megint azt irja ki, hogy éves kártyahasználati díj...

Mi az hogy 2x kell fizetnem???? Másnál is?



2015. máj. 6. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy milyen bankkártyát, milyen bankártyával, de például megnézve az FHB Alapszámla hirdetményét:

[link]

Minden igényelhető kártyatípusnál van "Kártya gyártási díj" és "Főkártya éves díj", vagyis a te szavaiddal élve a "bankkártya csináltatásért" és az "éves kártyahasználatért" is kell fizetned.

2015. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ahogy irtam a számlanyitáskor rögtön befizettem a kártyagyártás díját, s pár hétre rá "Fő - éves kártyahasználati díjat" is... Szóval mindent befizettem, erre megint kérnem úgyanúgy éves kártyahasználati díjat
2015. máj. 6. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah bocsi. Így valóban nem tűnik korrektnek a dolog.
2015. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bementem ,megkérdezni, s azt mondták, valami rendszer hiba, de attól függetlenül lefogják majd vonni, s majd valamikor visszakapom....Szerinted?
2015. máj. 7. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!