Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » FONTOS! Most akartam fizetest...

FONTOS! Most akartam fizetest felvenni a bankautomatan es mire eloszedtem a penztarcat, visszavette a penzt?

Figyelt kérdés
Ha nem hivom a bankot, akkor holnapra esetleg ujra fennt lehet a szamlan ismet, vagy igy semmi esely? Nagyon fontos, legyszi!

2015. máj. 7. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem hivom a bankot"


Minek a feneert ne hivnad a bankot??!

2015. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ne erts felre nem vagyok rablo vagy hasonlo, csak erdekel, ha nem szolnek nekik, akkor vissza-e kerul a penz
2015. máj. 7. 13:43
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem, az automata nem vesz vissza penzt csak ugy, vagy meg volt hibasodva, vagy pedig csalok megpiszkaltak az automatat, ott azonnal kellett volna hivni a bankot.
2015. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy egy bizonyos ideig, ha nem veszem el, akkor visszaveszi
2015. máj. 7. 13:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De igen, visszahúzza.

Pont azért, hogy ha az a szerencsétlen hülye nem veszi el időben, akkor más hozzá ne férhessen.

Természetesen rögzítésre kerül, hogy a pénzt visszavette az automata, de azért fáradj már be a bankodba, ha már ilyen szerencsétlen vagy. :)

2015. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az automata tényleg "visszaveszi" a pénzt, ha egy bizonyos ideig nem veszed el. Nekem ezt a bank biztonsági őre mondta, amikor látta, hogy nem figyelek oda, mert a gyerekkel voltam elfoglalva. De hogy utána mi lesz, ..... passz.
2015. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért vette vissza, mert a rendelkezésre álló idő alatt nem vettedel a pénzt.

A pénz nem kerül vissza a számládra. Be kell menni a bankba és kell irni egy kérvényt, hogy a pénzt tegyék rá a számládra.

Ezután kivizsgáljak az ügyet és 1-2 hét múlva felveheted a pénzt.

Megnézik, hogy az ATMben tényleg annyival több pénz maradt e, mint amennyit te állítasz, stb, stb


Nekem 2 hét alatt zajlott le. az egész fizetésem akartam felvenni, és addig amíg vissza nem utalták, kölcsönből kellett élnem.

2015. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Csak elképzelem amit mondasz. Betolod a kártyádat, beírod a pinkódot, benyomkodod, hogy milyen tranzakciót akarsz, aztán amikor a pénzszámláló elkezd zörögni, akkor békésen piknikezni kezdesz, és amikor kitolja a pénzt meg a kártyádat, akkor éppen nincs időd azzal foglalkozni, hogy a lehető leghamarabb elvedd, és elhúzd onnan a csíkot, mert te éppen békésen piknikezel a bankautomata előtt, a kitolt pénz meg le van...
2015. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Na igen, ehhez is kell egyfajta tehetség...
2015. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mar minden oke, apam bement a bankba es elrendezett mindent :D (ha ertitek mire gondolok xD) holnapra el lesz rendezve es szolnak kb 11:00 korul, hogy mikor lehet hozzajutni a penzhez
2015. máj. 7. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!