Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » FONTOS! Most akartam fizetest...

FONTOS! Most akartam fizetest felvenni a bankautomatan es mire eloszedtem a penztarcat, visszavette a penzt?

Figyelt kérdés
Ha nem hivom a bankot, akkor holnapra esetleg ujra fennt lehet a szamlan ismet, vagy igy semmi esely? Nagyon fontos, legyszi!

2015. máj. 7. 13:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"apam bement a bankba es elrendezett mindent"


Erre már nem is mondok semmit, akárkinek a fizetését akartad felvenni...

2015. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

már csak az érdekel, eddig hogy sikerült életben maradnod?


asszem te lány lehetsz, gyári szőke, és nagyon fiatal.

2015. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kérdezőnek is, és a válaszolóknak is a vidám perceket, amiket szereztetek nekem. Egy élmény volt! Le is mondom a kábeltévét, az nincs ilyen jó... #8-as is voltam :-)
2015. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 szutyi87 ***** válasza:
Háhá necsesszé de pancser vagy :D
2015. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Mar minden oke, apam bement a bankba es elrendezett mindent :D (ha ertitek mire gondolok xD) "


Nem, nem értjük. Apádat meg sajnálom, hogy neki kell bankba rohangálni azért, mert a gyereke annyira szerencsétlen, hogy nem tudja elvenni a bankautomatától a pénzt. Annyit megtehettél volna, hogy te mész be, ha már ennyi eszed volt.

2015. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!