Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért viseltet a többség...

Miért viseltet a többség ellenségesen a hitelkártyákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

ezt kifejejtettem a múltkör, de törölték, merthogy reklám, de a franc se akar reklámozni, csak egyszerűen nem értem, hogy kb. az összes hitelkártyakonstrukció tök jó, rendes munkásember kisebb-nagyobb összeget megspórólhat vele és tökre mindegy, hogy 45 vagy 64 % a THM, mert úgyse fizeted ki, hisz azt a pénzt költöd, amid van, tehát visszarakod időbe, szóval értelmes embernek ez mind megéri, de az túl egyszerű lenne, hogy a buta ember meg leszólja, meg rossz dolognak tartja, hisz kb. mindenki ezzel fizet nálunk civilizáltabb országokban, nem?

Pláne, hogy van olyan, ahol adnak x összeget belépésnél, aztán nem használod mert nem akarod, akkor is megtarthatod nagyrészét visszamondásnál, tehát fél órával keresel y ezer ft-ot, tehát a kispénzüeknek is megéri. Kinek milyen indokkal nincs még hitelkártyája?:)


2015. máj. 7. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg az éves kártyadíjakat. A legtöbbnél elég masszívan kell szórni a pénzt, hogy a visszatértések miatt pár ezerrel pluszban legyen az ember. Csak ez a legtöbb magyar fizetésből nem kivitelezhető...

Aztán ha egyszer valaki benéz egy határidőt, akkor annyi kamatot pakolnak fel, hogy bőven veszteséges lesz a dolog.

2015. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 éve használok hitelkártyát. Kb évi 50-60 ezret megspórolok vele, mindenhol ezzel fizetek. A kártya éves díja meg 6 ezer körül van.
2015. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
amit én használok mondjuk annak nincs éves kártyadíja (egyiknek sem, mert kettő van két banknál) de mondjuk van havi díj 200-700 ft, az évi 8000, de ahhoz elég havi 40.000-t költened és visszajön, annyit meg muszáj költeni az embernek pl. a rezsi kaja és hát adnak egyik helyen 20-at, másik helyen is asszem annyit, bár arra már nem emlékszem pontosan lehet csak 10-15 volt, és hát ki mondta, hogy nem lehet váltani évente akár ezeket, szóval negatívba kijönni ahhoz kell tehetség és mégis 100 emberből 99 elítélte meg milyen rossz, akivel beszéltem
2015. máj. 8. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!