Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2006-2013-ig chf-es autohitele...

Csoba ildiko kérdése:

2006-2013-ig chf-es autohitelem volt a cib banknál. Tegnap kaptam meg a határozatot a visszajáró összegről. Mikor kerűl ez a pénz a számlámra? Cibtől kapott már vissza valaki?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos CIB banknal volt? Ha igen akkor azt hiszem nincs teendod,utalni fogjak ha naluk van folyoszamlad. Ha nincs naluk akkor lehet be kellene menned szemelyesen.

Viszont ha a CIB LIZING-nel volt hiteled az mas. Akkor be kell menni mindenkepp a CIB-br vagy amelyik banknal van folyoszamlad es nyilatkoznod.

Azt hiszem..

Nekem a CIB-nel van folyoszamlam de be kellett mennem nyilatkozni mert a CIB LIZINGnel volt hitelem.

2015. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi ma bementünk a k&h hoz,és pár perc alatt kiszmámolták a pénzt.
2015. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már vagy 3 hete voltam a Cib fiokba,és nyilatkoztam,megadtam a számlaszámomat! Arra voltam kiváncsi hogy a határozat kikűldése után,ami hétfőn volt,mennyi idő mulva kerűl a pénz a számlámra!
2015. máj. 8. 17:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is a Cib-Lizingnél volt! Àtutalták már a pénzt valakinek? A határozat átvétele után mennyi időre?
2015. máj. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!