Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 2013. február.1én vittem be a...

2013. február.1én vittem be a Nav hoz az SZJA bevallásomat. Már ma jönnie kellett volna a visszajáró SZJA-nak?

Figyelt kérdés
visszakapok, más aki adott le ugyan ebben az időpontban, kapott már vissza pénzt? A 30 napos háridő március 2-án jár le!
2013. márc. 1. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak április-májusban utalják?
2013. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ügyintézésre van adva a 30 nap. Tehát a febr. 28 napos, akkor még a márc. 2.-án van nekik az utolsó nap, amikor nekik kötelező a te ügyeddel foglalkozniuk.

Tehát legkésőbb akkor indítják a pénzedet, vagy azt a levelet postán, amelyben értesítenek, hogy fáradj be, mert: vagy azért mert hibás a bevallásod, vagy azért mert ellenőrzés alá vonják = szoktak ilyet is csinálni, ha üres a kassza. És ameddig az ellenőrzés le nem zárul, addig újra indul a következő 30 nap.

2013. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hívnak be,mert én bementem és személyesen megcsinálták bent a NAV nál és ott le is adtam . Úgyhogy adathiány mitt nem küldhetik vissza!!!!
2013. márc. 1. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hog a nav nál csinlták a bevallásod még semmit nem jelent...
2013. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!