Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebay-en vásárolt termék árát...

Ebay-en vásárolt termék árát mikor, hová utalják vissza?

Figyelt kérdés
Vettem egy terméket az ebayen, 7300-ft az ára, és meg gondoltam magam mert akkumulátort nem adtak hozzá. Meg is mondtam az eladónak, semmi kérdés után fel ajánlotta hogy vissza utalja a pénzt. Ezt kértem is. 2 nap amire vissza ér, elvileg. A paypal -nal azt írja hogy teljesítve a vissza fizetés. De a bankszámlámon, sem a paypal-on nincs rajta az a összeg. Mi a gond??

2015. máj. 8. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha visszautalta arról kapnod kellett emailt rögtön. Oda kapod vissza ahonnan fizettél. Bankszámla (ha kártyával fizettél) vagy paypal. Több nap is lehet mire jóváírják.
2015. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kaptam is emailt. Értem akkor ez lehet. 2 nap elvileg azt mondták. De nem hiszem h ilyen gyors. A bankszámlámon az a 7000 ft még zárolva van. Ne agódjak?;)
2015. máj. 8. 14:06
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha nem kapom meg pl egy terméket akkor hogy lehet vissza kérni a pénzt? Le tudnátok írni?
2015. máj. 8. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!