Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tiltott az, hogy több paypal...

Tiltott az, hogy több paypal regisztrációm legyen ugyanazon a néven címen, személyi adatokkal, vagy engedélyezett?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 15:11
 1/3 anonim válasza:
tudtommal 1 névhez 1 cím illetve bankkártya tartozhat. Ha nem elegendő a paypalon engedézyezett éves tranzakciók összege, upgradelhetsz buisness accountra amivel jelentősen megnő az éves tranzakciólimit
2015. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és az fizetős?
2015. máj. 11. 17:09
 3/3 A kérdező kommentje:

ez érdekes mert nekem korábban 2 bankkártya is hozzá volt rendelve s fizetéskor választhattam, melyikkel fizetek.

a cím is jó kérdés,korábban a saját címem volt, de átírtam a munkahelyem címére, mert inkább oda rendeltem.

Majd csináltam egy másik fiókot, hogy újra rendelhessek haza is. Most pedig postán maradó címre egy negyediket. Erre most letiltották mindent s lakcím igazoló dokumentumot,számla másolatot, stb. kérnek, de van amelyikhez bankkártya sincs rendelve. Viszont minden van pénz. Ilyenkor mi van, az a pénz elvész?

És mi van ha több címre akarok rendelni? Nem mindig alkalmas az otthoni címre...

2015. máj. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!