Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnél van fennt 62ezer...

Brigusz69 kérdése:

Providentnél van fennt 62ezer ft. Ha egyben kiakarom fizetni csak 46 ezret kell. ha ezt kifizetem mennyi idő után vehetnék fel ujra hitelt? Hány hét utan kapok ajánlatot?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 17:31
 1/1 anonim válasza:
Ajánlatot nem feltétlen fogsz kapni attól függ hol vetted fel ha otthoni szolgáltatásba akkor csak hívd fel az ügyintézőt, ha nem akkor a központi számukat amit a provident.hu oldalon megtalálsz a kapcsolat fülnél. Felvenni náluk úgy lehet különben hogy ha már vettél fel. Hogy ha 6 hétig minden héten törleszted magyarán nincs elmaradásod, 6 hét után vehetsz fel újra pénzt tőlük. Én nem akarok beleszólni tudom hogy van az úgy hogy muszáj, de azért én utána néznék más lehetőségeknek is, pl össze tudom e gyűjteni és kitudom várni vagy azonnal kell, van e barát családtag vagy ismerős aki kitudna segíteni, mert ő mondjuk kamat nélkül ad kölcsön, mindenesetre jól gondold át, sok sikert. és minden jót
2015. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!