Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS Hol éri meg Ausztriában...

SOS Hol éri meg Ausztriában bankszámlát nyitni?

Figyelt kérdés

Ahol nem kell nyitáskor fizetni és aktiváláskor sem vonnak le semmit? Bawagon kívül.

Köszönöm előre is.



2015. máj. 11. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az ERSTE banknál nyitottunk tavaly és nem hogy fizetni nem kellett, de a bank a számlanyitás után 20 eu vissza nem térítendő kezdőtőkét tett nekünk a számlára.
2015. máj. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma voltunk az ersténél. És 50 eurót kellene befizetni nyitáskor amit ÁLLÍTÓLAG másnap már le illetve ki is vehetünk. Valóban ki lehet venni?

Te milyen fajta számlát nyitottál?

Nekünk valami olyasmit ajánlottak ami dec. 31-ig ingyenes következő egy év 16 euró/ negyed év, köv. év 5 euró/hó.Ezek a számlavezetési díjak nem gázak szerintem, de ez az 50 euró....hát érdekes :(

2015. máj. 12. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mar nem emlekszem hogy melyiket nyitottam, tartozik hozza egy megtakaritasi szamla is, ott kicsivel tobb a kamat a bent tartott penzre.
2015. máj. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ! :)

Ma megnyitottuk, és az 1. évben csak akkor ingyenes ha havi 20 eurót bent hagyok a megtakarítás alszámlán amit 6 év múlva tudok kivenni. Ezért nem ezt kértük, hanem amire 3 havonta 15 euró a kezelési költség, sztem az sem gáz itthon sem olcsóbb. Ja és 50 eurót be kellett fizetni, remélem holnap valóban kivehetjük.

2015. máj. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!