Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamenta megelőlegező hitel...

Fundamenta megelőlegező hitel (4év 4honapos 20Eftos.2év5honapja fizetem) vagy banki hitel 6%körüli?

Figyelt kérdés

Melyik jobb? Melyik olcsobb?:)

Bankàl nincs hitelfolyositasi dij.Fundanal van összesen 200Eft.Vég eredmènyben melyik lenne jobb hitel vàlasztàs? 3milla kellene max 5èvre.


2015. máj. 15. 06:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha megírod az alábbiakat, meg tudom mondani, mivel jársz a legjobban.

Mire szeretnéd költeni hitelt? Vásárlás, felújítás, stb?

Milyen értékű ingatlant tudsz felajánlani fedezetnek?

Egyedül leszel a hiteligénylő, vagy lesz adóstársad is?

Életkor, jövedelem?

Meglévő hitelek?

Mióta van munkaviszonyod? (Ha esetleg vállalkozó vagy, akkor még sok-sok egyéb kérdés lényeges)

2015. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a fontosabb? Kb ugyanannyit visszafizetni, mint amennyit kapsz és magasabb a törlesztő, vagy barátibb havi költségek, de sokkal többet fizetsz vissza a felvett összegnél?
2015. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a nyerő választás, hogy 5 év alatt ugyanannyit fizessek vissza, mint a felvett hitel, ne legyenek induló költségeim se és ne változzon 5 év alatt a kamat se.:)
2015. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze persze... és a sarki hitelintézetek csupa ilyen remekbe szabott ajánlatokkal húzzák be az embereket...
2015. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, csak hogy értsd! Van itt egy önjelölt "nép megmentője", akinek fogalma sincs a jelenleg elérhető banki termékekről, így azt sem tudja, hogy vannak olyan hiteltermékek, amiknek a kamata 5 évig fix, az induló költségeket a bank állja, viszont semmi akadálya annak, hogy igénybe vedd a lakáscélú hiteled mellé a lakáskasszákra járó 30% állami támogatást, ami végső soron teljes egészében kompenzálni képes a hitelkamatot, ha a hiteledet 5 éven elül kifizeted.


Bármikor le tudod ezt vezetni matematikailag, de sokkal fontosabb ennél a hitelképesség tisztázása, ezért ha megválaszolod a kérdéseket, én is tudok konkrét javaslatot tenni.

2015. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És ismét kezdi megmagyarázni...
2015. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Tehát ledves kérdező, ha azt akarod, hogy átverjenek, akkor fordulj bizalommal az ügyfélvadász sarki hiteltanácsadóhoz. Olyan ajánlatot kapsz tőle, hogy egyhamar nem hevered ki. Hányinger...
2015. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Látom 50%-os abból sem vagy képes tanulni, ha a moderátorok rendre törlik a primitív hozzászólásaidat. Remélem rövidesen ezeket is megtalálják.
2015. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy a tieid is mentek a levesbe. Ha esetleg nem tűnt volna fel...

Egyszer ebben a rohadt életben lennél korrekt és egy szót nem szólnék ellened. De amíg a zugtanácsadók sunyi játékát játszod, addig itt leszek a sarkadban. Szokj hozzá!

2015. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Kedves" 50%-os, az a különbség közted és köztem, hogy én kifejezetten örülök a moderátorok beavatkozásának, amikor törlik a kérdést nem érintő összes fölösleges kört. A válaszaidban semmi konstruktív nincs, csak kötekedés, így csak remélni tudom, hogy ezeket is törlik majd az enyéimmel együtt.

A kérdezőnek bármikor tudok segíteni itt, nyilvánosan, ha megadja az általam kért adatokat, a te betegségedre viszont sajnos nincs orvosságom, ha loholni szeretnél a nyomomban, hát tedd.:)

2015. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!