Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior kártyánál mennyi a...

OTP junior kártyánál mennyi a pénzfelvételi díj?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a bankban kérvényezed, akkor havi kétszeri, max 150ezer forint értékben ingyenes bármely bank ATM-éből. Ha nem kérvényezed, akkor a felvett zsozsó bizonyos százaléka, de nem tudom mennyi.
2015. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves a kérdező, de junior kártyája 14 éves kortól lehet, készpénz felvételi nyilatkozatot meg csak 16 éves kortól lehet tenni.


"A vonatkozó törvény értelmében a díj/költségmentes készpénzfelvételi kedvezményre az a fogyasztónak minősülő személy jogosult, aki betöltötte a 16. életévét, Magyarországon lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkezik, és írásbeli nyilatkozatot tesz arra vonatkozóan, hogy melyik számla tekintetében szeretné igénybe venni a kedvezményt." --- MNB.hu



A díjat meg nem lehet így megmondani, mivel sok mindentől függ, például idegen vagy saját ATM, mekkora a felvett összeg, meg kell nézni a kondíciós listát:

[link]

2015. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ahogy a számlanyitáshoz is szülő kell, így a szülő kérheti az ingyenességet is...
2015. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
webbankban is lehet kérni az ingyenességet, de csak 16 éven felülieknek köteles befogadni a bank (van bank ahol nem törődnek ezzel, van ahol igen).
2015. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
az ingyenesség csak abban az esetben jár, ha van rendszeres havi jövedelem
2015. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez nem igaz, ingeyens készpénzfelvételi nyilatkozatot semmi máshoz nem kötheti a bank, mint az életkor és a bejelentett magyar lakcím vagy tartózkodási hely, ezt törvény garantálja, a bank nem mérlegelhet.


Az, amikor rendszeres jövedelemhez van, kedvezmény az valamilyen belső banki kedvezmény, ahhoz valóba lehet feltételeket kötni.

2015. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor engem félretájékoztatott a bankom, amikor igénybe akartam venni ezt
2015. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!