Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online hitelkérelem kérdés?

Online hitelkérelem kérdés?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha a cetelemnél én online hiteligényléskor azt az opciót választom hogy egyedülálló vagyok? Mert már csak papíron vagyok együtt a volt párommal, külön is élünk. (ha házasságban élek opciót választom akkor neki is ki kell tölteni papírokat amibe szerintem nem menne bele, annyira már ismerem mára.) köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 23. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél fel hitelt. Egyenes út az elszegényedés felé!
2015. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fiam szeretne egy új számítógépet, és saját pénzén fizeti, fix diákmunkája van! :) csak én ezt sehova nem tudom írni hiteligényléskor..
2015. máj. 24. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Haha.. számítógépet hitelre .. mire kifizeti a dupláját, a gépe fabatkát sem fog érni. Egyike a legnagyobb hülyeségeknek. Te mint felelős szülő, szépen beszéld le róla mert a hitelspirál így szokott kezdődni. Fiad elég korán kezdi a hitelezést még rendes állása sincsen atyaég..
2015. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miféle dupláját? Amúgy már megbeszéltünk mindent, fél év alatt letudjuk az egészet.
2015. máj. 24. 09:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismétlem, fix diákmunkája van, heti szinten megy még iskola után is, és nyáron főleg szeretne!
2015. máj. 24. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!