Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyoszamlahitel keret valtoza...

Folyoszamlahitel keret valtozas uj keret 0 ft. Akkor ez most jo? Valaki segitene pontosabban mit is jelent ez?

Figyelt kérdés

Van egy folyoszamlahitelem 222.000 ft de a kamattal most van 225.000 ft osszesen..

Ma reggel kaptam egy Sms-t hogy uj keretem 0 ft.

Kiegyenliteni (tenni a kartyamra egy ft-ot nem tettem) sajnos nemtudtam..

Ez azt jelenti hogy mostmar megszunt a hitelem?

De gondolom amikor rajon a kartyamra a penzem akkor a bank addig fogja levonni az osszes penzt a kartyamrol ameddig el nem fogy a 225.000 ft.

Jol gondolom?

Koszi elore is a valaszokat.


2015. máj. 26. 08:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem oda irni hogy most a 225.000 ft al minusban vagyok..tehat -225.000 ft....
2015. máj. 26. 08:46
 2/13 anonim ***** válasza:

Az egyenleged továbbra is -225 ezer, a hitelkereted szűnt meg, nem a hiteles. Ami nem jó, mert hitelkeret nélkül nem fogod tudni a bank pénzét költeni, vagyis csak a pozitívban lévő egyenlegedet fogod tudni felhasználni.

Még egyszerűbben: amíg az egyenleged 0 fölé nem emelkedik, addig nem tudsz pénzt felvenni, átutalni, stb....

2015. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.

De akkor vegulis a fizetesemet lefogja vonni a bank?

2015. máj. 26. 09:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Addig levonja, amíg a hiteled 0 nem lesz.
2015. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az a baj h itt mindenki mond mindent... ugy h sztem az lesz a legegyszerubb ha bemegyek az otp-be es megkerdezem az ugyintezot ..csak a 6 honapos fiammal ilyen rossz idobe nem epp jo szaladgalni :/

Koszi mindenkinek azert

2015. máj. 26. 09:15
 6/13 anonim ***** válasza:
igen le fogja vonni a hiteled még a számlád nem lesz pluszba,az egész fizetésed letiltsa,menj be a bankba kérj adósságrendező hitelt,ilyen max 5-10e forint havonta,amit utána kell fizetni,velem is eljátszották
2015. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sztem nem kerhetnek adosagrendezo hitelt, mert nrm dolgozom hanem jelenleg GYED-en vagyok... es azt az osszeget fogjak levonni meg a csaladipotlekot is...

Ami osszesen 67.000 ft nekem.. kiszamoltam 3 es fel havi penzem vonjak majd le.... :@ :(

2015. máj. 26. 10:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz, hogy postai kifizetést kérsz a gyedre és csp-ra, és törlesztgeted belőle a hitelt, de így nem viszik el azonnal az egészet. VAgy másik szlát nyitsz máshol, oda kéred és onnan utalgatod havonta a kisebb-nagyobb összegeket.
2015. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

De sajnos nagyon sok idobe tellne az hogy a postai kifizetest felfogjak akik ezzel foglalkoznak.. hihetetlenul ertetlen emberek... mind 1.. majd lesz vmi. Koszi mindenkinek

2015. máj. 26. 10:48
 10/13 anonim ***** válasza:
és mit vettél a 222 ezren? mindenre szükség volt?
2015. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!