Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki elszámolás, forintosítás...

Banki elszámolás, forintosításnak van díja?

Figyelt kérdés

Deviza alapú lakáshitelünk van amit átváltottak forintosra és ennek megfelelően megkaptuk az erről szoló elszámolást is.

Amennyire tudom, (és az OTP honlapján is ez szerepel) az egész procedúráért nem kell fizetni semmit.

A napokban viszont kaptam egy levelet amiben annyi áll, hogy fizetnem kell 19392Ft kezelési költség elsz.-t duplán, tehát összesen 38784Ft-öt. (Az elsz. nem tudom mit takar)


Valakinek valami tipp, hogy ez az összeg mi lehet, more kell fizetni?

Köszi előre is!



2015. máj. 31. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problemam. 2x52 ezret kiszamlaztak, agyam eldobom! Raadasul semmi magyarazat melle, hogy mi lenne ez. Nalad kiderult mar esetleg? En most meg bemenni se tudok, mert kulfoldon vagyok, de a szamla szerint levonjak a bankszamladrol.
2015. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kozen rajottem, itt az en kerdesem/valaszom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2015. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!