Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit írhattam alá? Hogyan...

Mit írhattam alá? Hogyan derithetem ki? Mert szerintem másolatott nem kaptam mindenről. Mit tehetek? Tesco globál zrt. Budapest bank. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ma voltam a tescoban és elötte megállitott egy nő aki a hűség pontokrol karatyolt és a budapest bankos szerződést is iratatott velem alá és ez idegesit hogy még pontosan nem tudom mit irtam alá.. Állitolag a jelenlegi bankomat azt lemondják és a budapest bankhoz tartozom.. De leszetném mondani vagy vissza szerintetek ez visszaforditható?? Vagy járt valaki hasonló cipőben?? Milyen következményei lehetnek ennek???
2015. jún. 2. 01:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Te most komolyan aláírtál egy random szerződést, egy ismeretlen embertől? Elolvasás nélkül? Ugye tudod hogy akár a házat is a nevére írhattad?
2015. jún. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Komolyan?? Nincs olyan értékem.... Hogyan derithetem ki hogy mit csináltam?? Atya ég... Am. 20 éves vagyok...
2015. jún. 2. 03:09
 3/12 A kérdező kommentje:
Fogadjak ügyvédet?? Budapest bankos szerződést kaptam.. Mást nem...
2015. jún. 2. 03:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Mit csináljak?? Kérlek segits...
2015. jún. 2. 03:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi van a Budapest bankos szerződésben?
2015. jún. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát amennyi másolatot kaptál, azokon lévő adatok alapján indulj el.
2015. jún. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyilván egy Tesco vásárlói kártyát igényeltél, ami tulajdonképpen egy Budapest bankos hitelkártya.


Fognak még hívni telefonon, akkor mondd, hogy meggondoltad magad és kész. Amúgy meg ha nem aktiválod a hitelkártyát akkor semmi sem történt.

2015. jún. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én meg 19 vagyok, még is tudom hogy jó nagy hülyeség amit csináltál. Legközelebb olvasd el, ha nem érted ne írd alá, kérj meg egy ügyvédet vagy jegyzőt (nem tudom kit kell hívni ilyenkor) hogy segítsen értelmezni.
2015. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Húsz éves vagy? És eddig a Holdon nevelkedtél? Jézusom. A tízéves fiam tudja, hogy csak úgy, per hecc, nem írunk alá semmit.

Te tényleg ennyire befolyásolható vagy? Megállítanak a Tescoban és már írosgatsz is alá minden orrod alá tolt papírt? Máskor ne tedd!

Vagy ha ennyire befolyásolható vagy, helyeztesd gondnokság alá magadat, mielőtt valami kapitális baromságot csinálsz!

2015. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hülye vagy még csak sajnálni sem tudlak, te szerencsétlen.

Igényeltél egy hitelkártyát, amilyen hülye vagy, még folyószámlát is nyitottál a BB-nél. (Fizetheted majd a szlavezetési díjat és a kártyadíjat.

Hogy "mondanák le" (ilyen kifejezés nem létezik ez ügyben) az általad nyitott bármilyen számlát???


Ez a kis 20 éves hülye a jövőnk??? Sírni tudnék.

2015. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!