Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-s lakástakarék szerződés...

OTP-s lakástakarék szerződés összege mire költhető? Az összeget már kiutalták és korszerűsítést jelöltem meg, mint felhasználási célt. Ez így is történik. Azonban úgy fest, hogy marad még felhasználatlan összeg.

Figyelt kérdés
Ezt be tudom törleszteni a lakáshitelembe, vagy ugrik mert ilyen célú felhasználást nem jelöltem meg?
2015. jún. 4. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pótlólag hozzáírhatod.

Szerződés szerint básárlásra is költhető az összeg, így elméletileg nem kifogásolhatják ha elköltöd.


De biztos ami biztos szánj rá 20 percet hogy bemenj és letárgyald.

2015. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lakáscélra költöd, és a hitelbe betörlelsztés az az akkor nem kell az állami támogatást visszaadd. A saját magad által gyűjtött tőkét sosem tudod elbukni.
2015. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma bemegyek és megkérdezem mindenképpen.
2015. jún. 5. 00:17
 4/5 anonim ***** válasza:
A megjelölt lakáscélt kell leigazolnod, tehát abban az esetben, ha más célra is fel szeretnéd használni, azt státuszmódosítással van lehetőséged megtenni, feltéve, ha az otp is hasonlóan rugalmas, mint a többi lakástakarék. Ha nem, akkor szívás.
2015. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi történt? Mondtak valamit?
2015. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!