Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Providentnél mekkora az a...

A Providentnél mekkora az a max összeg, ami munkáltatói igazolás nélkül felvehető?

Figyelt kérdés
Amihez még nem kérnek munkáltatói/jövedelemigazolást. És mekkora a kamat erre a maximum összegre? Milyen időközönként kell visszafizetni (havonta?) és mennyit?

2015. jún. 18. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha semmilyen jövedelmed nincs (nyugdíj, folyoszamlata érkező fizetés), akkor 0.


Miből torlesztenel?

2015. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Google


[link]

2015. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak igazolható nincs.
2015. jún. 18. 09:00
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi ez a hetente fizetés? Nem az a normális, hogy havonta kap kb. mindenki pénzt? Mi értelme így a kölcsönnek? Mármint ha arra a hónapra kéne mert sok volt a kiadás és köv. hónapban tudjuk elkezdeni a töresztést? Ennek így nem látom értelmét.. Felveszek mondjuk 50.000-et és abból nem költhetek el 50.000-et, mert még abban a hónapban 2-3x fizethetek. Logikátlan.
2015. jún. 18. 09:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Angol cég, ott hetente adják a fizetést, gondolom innen maradt meg a dolog.


Amúgy nem fogsz kapni tőlük pénzt igazolható jövedelem nélkül. Mondjuk szerintem jobban jársz így, mert nem tudnád fizetni ha a napi kiadásaid fedezésére akarod felvenni.

2015. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A heti részletfizetésnek egy hitelező részéről az a előnye, hogy hamarabb látható, ha az adóssal probléma van, így gyorsabban fel lehet lépni vele szemben.
2015. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:(

Nem ad valaki kölcsön?

2015. jún. 18. 09:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért vagy kiakadva a heti fizetés miatt? Hiszen mindig is így volt.
2015. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olvastam az elző kérdésedet is. Nem tudom miért ilyen egetverő, hogy 200 ezret megszerezzél, de már kezdelek sajnálni, hogy sehogy sem jön össze. Ha ismernélek komolyan adnék kölcsönt neked.(de nem ismerlek..)

Szerintem kezdjetek spórolni. 2-3 hónap spórolás és meg lesz az a pénz. Kitartás.

2015. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Mi nagyon szívesen további részletek:

[link]

2015. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!