Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdv. Angliáből megtalálhatnak...

Üdv. Angliáből megtalálhatnak e itthon ha az ottani internet szolgáltatonak tartozásom van, ha igen mondjuk csak ki kell fizesem vagy elévül esetleg akár visszarángathanak, hogy leüljem?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve hazajöttem angliából és az internetet nem mondtam le, utána 1-2 hónapig kaptam a netesektől emailt h fizesek azután semmi. Mikor bekötettem az internetet csak az ottani lakicímem kérték viszont mikor a lakást kivettem a főbérlő leírta a személyi igazolvány számom. Most pár napja jött egy email a Capital Resolve Ltd-tól, hogy hívjam fel őket

2015. júl. 1. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Tartozást leülni nem lehet, csak akkor ha hatóság által kiszabott bírság be nem fizetéséről van szó. De magánszemély és cég viszonylatában nem lehet leülni a tartozást, hanem behajtják.
2015. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Visszarangatni nem fognak, csak eladjak a kovetelest egy hazai behajto cegnek, aki aztan rarakja a behajtas koltseget es kamatot es szepen vonja a fizudbol.
2015. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!