Melyik bankot ajánljátok?

Figyelt kérdés

Volt már ez párszor, de utoljára elég régen, így itt az ideje elővenni.

Szeretnék bankot váltani. Neten találtam kalkulátorokat, de nem túl megbízhatóak, mert 1-2 bankszámlára rákerestem az adott bank honlapján, és kiderült, hogy csak az alapdíjak voltak a kalkulátor találatában (így pl. bankkártya díja stb.nem).


28 éves vagyok, fizu változó, 330-420e között. Csoportos beszedésem, nincs, megtakarított pénzem nem bankban tartom, így kamat nem számít. ATM-ből egy összegben veszek fel pénzt havi egyszer, ez mindenhol ingyenes jelenleg.


Szempont hogy olcsó legyen, és a netes felület áttekinthető, és használható legyen. Viszonylag sokat utalok. Legjobb az lenne, ha lenne egy olyan kártya, ami el van különítve a főszámlától, és amivel interneten lehet vásárolni. Ilyet én csak a CIB-nél tudok, de őket készülök otthagyni.


Ha valaki hasonló paraméterekkel használja a számláját, és elégedett, vagy csak szakértője a témának, megköszönöm ha segít!



2015. júl. 2. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem céges számlám van, nézz utána hátha nálatok is van ilyen.


Nekem minden ingyen van, ha netbankon keresztül csinálom, nincs havidíj, és 2x vehetek fel pénzt akár a 150 ezren felül is.

2015. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. júl. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még az OTP-nél van webkártya, ami egy virtuális kártya, külön számlához kapcsolódik és pont arra való, amire neked kell.

A NET számlacsomaghoz automatikusan tartozik ilyen, az egész tokkal-vonóval 525Ft/hó (ebben benne van a már említett webkártya számla és a netbank plusz a számlavezetés is).

2015. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!