Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan vegyem ki a zaciból az...

Hogyan vegyem ki a zaciból az ékszereket?

Figyelt kérdés

Nemrég anyukam beadta az ékszereimet (a fontosakat, nem a bizsukra értem), es ahogy mindig, most is megigerte, hogy kiveszi. Ez viszont nem tortent meg es nem is fog.(sajnos tapasztalat)

Apa szerint soha többé nem látom viszont oket.

Tudom, én voltam a buta es naiv, amiert odaadtam, de annyira ketsegbe volt esve, en pedig annyira szerettem volna neki segiteni.

Szerintetek erdemes osszegyujtenem annyi pénzt, hogy kivegyem?

Nagyon nyomaszt ez engem, es nem merem elmondani senkinek (csak apa tudja, de a szuleim elvaltak)


Nagyon de nagyom nyomaszt ez engem, úgy érzem, hogy nagyon nagy terhet cipelek.


Van barmi, amit tehetek? Kiskorunak egyaltalan kiadnak ekszereket?


Megkoszonnem a segítségeteket, de már azert is halas vagyok, hogy leirhattam az erzeseimet!

14 eves lany vagyok



2015. júl. 10. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Vidd be anyád cuccait és váltsd ki az abból kapott pénzen.
2015. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ki lenne erre képes, de én biztosan nem.

Nem bosszut szeretnék rajta állni!

2015. júl. 10. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hosszabítani is!
2015. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szükség van a zálogjegyre. Azon rajta van a lejárat. Hosszabbítani lehet , ebben apukád segíthetne, hiszen te kiskorú vagy.
2015. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!