Kaphatunk így hitelt?

Figyelt kérdés
Szeretnénk mihamarabb venni egy családi házat kb. 10 millió forint értékben. A férjem értékesítő, minimálbérre van bejelentve ráadásul azt is készpénzben kapja, (5-6x annyit keres, de nyilván ez a banknak nem igazolható) én pedig GYED-en vagyok az 1 éves gyerkőcünkkel, a munkahelyem a kifizető, az bankszámlára jön. Az önerőt gyűjtögetjük, kb. 1-1,5 milliónk van jelenleg. Nem tudom a szocpolt önerőként számítják-e (??) Mennyi esélyünk van így hitelt kapni?? (Mindkettőnknek van diákhitele, amit rendszeresen törlesztünk is. Fundamentánk illetve bármilyen egyéb hitelünk és ingatlantulajdonunk sincs)
2015. júl. 11. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. De ezzel csak veletek tesz jót a bank.
2015. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugye, ezt te sem gondoltad komolyan?
2015. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt feltetted itt a kérdést, körülnéztél a bankok honlapján? Mindenhol le van írva, hogy minimum milyen feltételeknek kell meglennie ahhoz, hogy igénybe vehess egy hitelt és ahogy olvasom egyik feltételnek sem feleltek meg.


(számlára utalt pénz, megfelelő mértékű havi bevétel ami százalékosan van megadva a bankok oldalán...)

2015. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!