Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » VISA (K&H) bankkártyámat nem...

VISA (K&H) bankkártyámat nem használhatom külföldön?

Figyelt kérdés

Üdv!

Két éve létező VISA Electron ( K&H Bank) kártyámat tudom még használni külföldön ( Németországban)? Nemrég költöztem ki, és arra lennék kiváncsi, hogy megoldhatók-e ilyenek még ezzel a kártyával, hogy pl. édesapám feltölt rá például 50 eurót, vagy forintot és én azt euróban veszem ki? Egyáltalán tudom ezt a típusú kártyát használni itt kint, vagy hogy működik ez ? Ha valaki tud erről a témáról valamit, kérem segítsen. Köszönöm előre is. További kellemes hétvégét



2015. júl. 19. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Visa és Visa Electron kártyát is használhatsz külföldön, ha a bankban nem kérted ennek ellenkezőjét.
2015. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A készpénz felvétel elég drága külföldön, a bankkártyás fizetés pedig általában ingyenes. Mindkettőre használhatod, mintha itthon lennél.

(Itthon csak forintot tudnak a számládra befizetni, de ha kint használod a kártyád, akkor a bank természetesen átváltja neked euróra, neked azzal nem kell külön foglalkoznod.)

2015. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!