Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számlára való utaláskor...

Paypal számlára való utaláskor nem adtam meg a transfer ID-t, mi a teendő ilyenkor valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Szóval a napokban otp-s számlámról paypalra utaltam pénzt de az űrlapnál nem írtam be a transfer ID-t és a pénz nem érkezett meg. Olvastam, hogy 1-2 nap az átfutási ideje de nem tudom, hogy most észlelik mint hibás tranzakció vagy fel kell vennem a paypal staffal a kapcsolatot ez ügyben, hogy visszakapjam a pénzemet.

Vagy ilyenkor mit kellene csinálnom? Elég tanácstalan vagyok ez ügyben. Hol tudom a staffal felvenni a kapcsolatot? Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 19. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Írni kell nekik. Belépsz a Paypal fiókodba, legalul lesz egy Contact us menüpont, majd jobb oldalon E-mail us.

Írd le, hogy mikor, milyen összeget, milyen bankszámlaszámról, hová utaltatok, illetve írd meg, hogy lemaradt az azonosító és ezt a te paypal számládon legyenek szívesek jóváírni.

2015. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sikerult vissza szerezni? És ha igen hogy? Ugyan így vagyok enis
2021. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!