Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal-re küldött pénz nem...

Paypal-re küldött pénz nem érkezett meg, mi a teendő? Mi az a limit?

Figyelt kérdés
Június 2-án küldtem 10.000Ft-ot Paypalre, adatok, kártya stimmel. Ír valamilyen 780Ft-os limitet de ezt nem értettem és kell jogosítvány, személyi stb. feltöltése. Mi ez a limit, miért van, lehet ez az oka, hogy a pénz nem érkezett meg?

2015. jún. 7. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

saját bankszámládról?


amúgy kell egy pár nap, amíg jóváírják

2015. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, mondom mindent stimmelni találtam, de érdekelne mi ez a limit?
2015. jún. 8. 06:03
 3/5 anonim ***** válasza:
A bankkártyádat elfogadtattad a paypal-lal? Ilyenkor levesz egy kb. 500 Ft-os összeget, ez átkerül a PayPal számládra (tehát nem eltűnik költségként). Ezt követően a számládon megjelenő terhelés megjegyzés rovatából ki kell másolni a számokat és beírni a paypal megfelelő részébe. Ezt követően tudod használni a paypal számládat.
2015. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiság, de miért akarsz pénzt feltölteni rá? A PayPal-ban pont az a nagyszerű, hogy nem kell feltöltögetni, ha akarsz fizetni vele, kártyás fizetésként leemeli a számládról a pénzt.
2015. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1. Igen levonta az 500 Ft-ot. 2. Én nem vagyok jó angolos ezt elmondhatom. Maestro kártyám van, és ismerős mondta, hogy paypalre rakok pénzt, akkor onnan tudok vásárolni, pl.: Ebay-ről. De akkor ezek szerint feltöltés nélkül is tudok?
2015. jún. 29. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!