Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cserélni kell a bankkártyámat,...

Cserélni kell a bankkártyámat, de rendeltem a csomagpontra egy csomagot. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Még a múlthéten rendeltem egy csomagot a csomagpontra,ahol kizárólag bankkártyával lehet fizetni.

Azonban kiderült ma,hogy a gép nem fogadja el a kártyámat és az ügyfélszolgálatos kiscsaj,azt mondta,hogy a géppel nincs semmi baj,mert előttem és utánam is vettek fel csomagot.

Ha nem veszem fel a csomagot a héten,akkor a pakkot visszaküldik a feladónak és ezt nem akarom.

Új bankkártya legalább 2-3 hét alatt készülne el.

Hogyan tudnám felvenni a csomagot még a héten?

Postán tudnak segíteni ez ügyben?



2015. júl. 22. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmész valakivel (apuci, férj, feleség, barát stb.), akinek a bankkártyájával átveszitek, te meg kifizeted neki készpénzben.
2015. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem megkeresni a másik kérdésed, ezért ide írom: nem lehet, hogy azért nem fogadja el a kártyát az automata, mert olyan rajta, amit nem fogad el? (Minden kártyaelfogadó helynél fel van tüntetve, hogy melyik kártyákat fogadják el ott, nem lehet mindenhol minden féle kártyával fizetni.)
2015. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a másik kérdésednél linkeltem egy GYIK-et, abban le van írva, mi történik, ha nem veszed át a csomagot az automatából 2 nap után. Vagy ez nem automata? Akkor hogyhogy csak kártyával lehet fizetni?
2015. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Igazad,volt a másik hozzászólásodban,mert ott is azt mondták,hogy majd hétfőn át tudom venni a postán a csomagot.

köszönöm a választ.

2015. júl. 23. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!