OTP Junior kártya+paypal?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy OTP junior kártyát, hogy a pénzem ne költsem el, illetve mivel steamen néha vásárlok ezért kellene egy paypal is (de ha lehet junior kártyán belül master card, vagy olyan amivel lehet fizetni), de még csak 13 leszek jövőhónapban. Anyukám otp-s. Mi szükséges ahoz hogy legyen egy J. kártyám? illetve mit kell tudnom róla? Előre is köszönöm!

2015. júl. 23. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem már cska olyan kártyát adnak, amivel nem lehet semmi probléma a netes fizetést illetően (anno régen nekem olyannal is ment, ami nem netes fizetésre volt).

A helyedben én netes számlacsomagot választanék amihez egy virtuális kártyát is adnak és annyit utalsz rá,

amennyi kell, ezt adod meg a Paypal-nak.

Sajnos azt nem tudom, hogy Junior-on belül lehet -e választani ezt a csomagot.

Paypal regisztrációkor valami kikötés van, hogy bizonyos kor alatt nem regisztrálhat az illető, most nem tudom mennyi a korhatár.

2015. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
huu én most regisztráltam paypalra otp junior bankkártyámmal. akk most ez nem ért semmit? mert átutalást várnék rajta.
2015. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha Paypal segítségével szeretnéd használni, semmilyen átutalás nem kell.
2015. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!