Ingatlan értékbecslés?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk benyújtani az igénylést a hitelre, 1300 000 FT szocpolt igényelhetünk, és 1700 000 FT hitellel lesz kiegészítve, tehát 3000 000 FT az ingatlan.

A kérdésem az, ha az értékbecslő nem becsli 3m FT-ra, csak mondjuk 2500 000 FT-ra akkor is kiegésziti a bank a szocpolt 1,7m-ra? Azért gondolkodtunk ezen, mert a banknak akkor sem kerül 3m-ba ha annyira becslik. Vagy az értékbecslés kiemetét (amennyire felbecslik az ingatlant) nem teszi félre semmiképp?

Bocs ha kicsit zavaros de másképp nem tudtam leírni, remélem érthető.

Nagyon fontos, aki tud segítsen!

Előre is köszönöm!



#szocpol #ingatlan #ingatlanvásárlás #értékbecslés #ingatlan hitel #értékbecslést #ingatlan vásárlás hitelre
2015. júl. 29. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
A bank egyáltalán meghitelezi a 3 milliós ingatlant? Ha kevesebbre becsüli az értékbecslő, akkor nem fogja a vételárig kiegészíteni valószínűleg. De ez sok mindentől függ. A szocpol meglévő vagy vállalt gyerekekre lenne? Bankkal egyeztettetek már? Jövedelem szempontjából megfeleltek?
2015. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Önerő nem is kell hozzá?

Az én időmben a bankok akkor adtak hitelt, ha be tudtad bizonyítani, hogy nincs á szükséged.

2015. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Valszeg a szocpol lesz az "önerő". Öngyilkos vállalkozás, de ők tudják...
2015. júl. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

1,7 M Ft ne legyen már öngyilkos vállalkozás 2 embernek!

Mások személyi hitelként vesznek fel ennyit, aminek sokkal rosszabb a kamatozása!

Ha elnyújtják 15 évre, akkor lesz vagy 25 a törlesztőjük. Maximum.

Ha pár év alatt visszafizetik, akkor se lesz 50-nél több havonta. Ez mitől öngyilkosság?

2015. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Meglévő gyerekekre igényeljük a szocpolt! Nem hiszem hogy öngyilkos vállalkozás lenne, mert ha megkapjuk, havi 13.000 ft lesz a törlesztő!
2015. júl. 30. 10:51
 6/12 anonim válasza:
Szia!Megkérdezhetem,hogy a Párodnak és Neked is van jövedelmed?
2015. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Utolsó válaszoló vagyok...


Ha kevesebbre értékelik,mint 3 millió,akkor nem fogja kiegészíteni a bank a szocpolt a vételárig.Éppen a minap mondta egy ügyintéző ismerősöm.Szerintem akkor sem ha jövedelem szempontjából megfeleltek.És ugyebár ez azt jelenti,hogy kevesebb hitelt fogtok kapni és nektek kellesz kiegészíteni.HA egyáltalán elfogadja a bank fedezetnek...Mert én úgy tudom,hogy legalább 4-5 milliós ingatlant fogad el.De ne legyen igazam:)

2015. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De ha a szocpolt mindenképp megkapják, akkor 1,7-et személyi kölcsönként is fel tudnak venni, nem?

Már ha a jövedelmük elbírja. Vagy ekkora összeget már nem adnak ingatlanfedezet nélkül?

2015. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1,7 milliós személyi kölcsönt sok bank ad ingatlanfedezet nélkül, ha jó a jövedelem, de annak a havi törlesztője nem 13 ezer Ft lesz, inkkább duplája, triplája.
2015. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem, idenéz még a kérdező, és elmeséli, mit sikerült intéznie.
2015. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!