Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gyors válaszokra lenne szükségem?

Gyors válaszokra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Az OTP Banknál szeretnék hitelt felvenni. Most úgy állunk, hogy az értékbecslőre kell várnunk (ami a héten lezajlik), és ha jól tudom, akkor a bank felkeresi a munkáltatót, hogy valóban itt dolgozom-e. Az érdekelne, hogy ez körülbelül mennyi időbe telik az értékbecslés napjától?

2015. febr. 12. 13:18
 1/2 anonim válasza:
Én csak személyi kölcsön terén tudok nyilatkozni, de szerintem tudsz viszonyìtani. Nem OTP-s vagyok, a saját bankomnál igényeltünk. Volt egy hitelünk, amit szerettünk volna egyben kifizetni, mert ennek a kölcsönnek kedvezőbb volt sokkal a törlesztője. Január 6.-án adtuk be az igénylést. Másnapra vittük a munkáltatóit,aztán le kellett kérni az előző hitelünk adatait (lényegében, hogy belefér-ea keretünkbe és hogy fizetjük e rendesen...). 3 hétbe telt, mire megérkezett, hogy minden oké. Tudtuk,hogy kell adóstárs, úgyhogy mihelyst megjött a levél,lekérdezték az adóstàrs adatait. Ez 3 nap volt, szintén minden oké. Aztán elkezdték megírni a szerződést. 6 hete adtuk be az igénylést és most jutottunk el oda,hogy szerdán mehetünk a szerződésünk aláírni.
2015. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a választ! Minden jót!
2015. febr. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!