Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Használhatom a jelenlegi...

Használhatom a jelenlegi bankkártyám ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ez az első bankkártyám,a lejárati dátum

így szerepel rajta, hogy: 08/15.


Azt akarom kérdezni, hogy ez azt jelenti, hogy amíg

nem kapom meg az újat, addig a hónapban még érvényes

a régi kártya,vagy a hónapban már nem, és meg kell

várnom az újat?


ATM-ben szoktam levenni a fizetésem, ami lassan esedékes, megpróbálhatom még a jelenlegi kártyával, vagy menjek be inkább a bankba érdeklődni?


Válaszokat előre is köszönöm!


2015. aug. 2. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Aug. 15-ig használhatod. De már meg kellene kapnod az új kártyát.
2015. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Olvastam, hogy lejárat előtt 1-2 héttel kellene megkapnom postán az újat, de ez nem történt meg, valószínű lesz egy látogatásom a bankba.
2015. aug. 2. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 08/15 nem aug.15., hanem 2015.aug., tehát aug.31-ig használhatod.
2015. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még bőven van időd, hogy megkapd, de azért rákérdezhetsz a bankban, hogy biztosan a postázás van-e beállítva.
2015. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus 31-ig használhatod, de én arra biztatlak, inkább vásárolgass kártyával, ha úgyis a boltban költöd el, és ne csak kp-felvételre használd.
2015. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi (online szoktam még fizetni vele).
2015. aug. 2. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy miért jó az egész fizetést egy az egyben felvenni készpénzben?

Azon kívül, hogy a 150e Ft feletti rész már nem ingyenes, miért jó neked készpénzzel rohangálni?

Tényleg nem csesztetés, csak kíváncsi vagyok, mert elég sokan csinálják és nem értem, hogy miért.

Ma, amikor a sarki fűszeresnél is van már terminál...

2015. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igaz ez nem a kérdést képezi, de ha már megkérdezted, nem szoktam felvenni az egészet, éppen annyit amennyi kell.


Egyébként hétfőn voltam a bankban, azt mondta a hölgy, hogy gyártás alatt van, jövőhéten várható a postázás.

Köszönöm a válaszokat.

2015. aug. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!