Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik diákhitelt érdemes...

Melyik diákhitelt érdemes választani 2015-ben? (Erste, K&H, esetleg OTP? )

Figyelt kérdés
Hali! 18 vagyok és egy olyan bankot keresek, ahol szinte ingyen van a havidíj és a KP-levétel saját automatáról. Az OTP egész jó ajánlatokat kínál, de olyan rosszakat hallani róla, hogy inkább megkérdezem mi a véleményetek.

#diákszámla #Erste Diákszámla #K & H diákszámla #olcsó KP-levétel #olcsó ügyintézés
2015. aug. 3. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A diákhitel az teljesen más, az egy hitel, amit csakis a diákhitel központtól vehetsz fel. Viszont bármelyik banknál igényelheted - ők is a központhoz továbbítják csak az igényed.


Ha folyószámlára gondolsz: diákoknak a legtöbb bank elég jó konstrukciókat kínál. Én otp-s vagyok, és csak ajánlani tudom. Havi 2 kpfelvét minden banknál ingyenes, ha nyilatkozol, hogy szeretnéd. A többi fizetős, mivel adóznod is kell utána. A havidíj az otp-nél minimális, egyedül a bankkártya díja az, ami számottevő tétel.

Ráadásul egy csomó egyéb terméküket is igénybe veheted.

2015. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Így van, a diákhitelnek nincs sok köze ahhoz, hogy kinél bankolsz.

Én is OTP junioros vagyok, csak ajánlani tudom. A közvéleményben divat szidni az OTP-t, egyébként félig-meddig jogosan, de a diákszámlákban szerintem verhetetlen.

2015. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is OTP junioros vagyok. Jó, mert olcsó - olcsóbb, mint bármelyik. Szerintem is a 28 év alattiaknak a legjobb választás. Akik szidják az egy sem junioros/jumpos szerintem, mert utána tényleg drágább, vannak jobb alternatívák.
2015. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!