Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal fiók letíltás? My...

OwnMckendry kérdése:

PayPal fiók letíltás? My Account Access Limited?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!

Tudniillik én soha nem csináltam még PayPal fiókot, de most szükségem volt rá. Regisztráltam, minden stimmelt. Nekem nincs semmilyen bank kártyám, vagy folyószámlám.(Mert eddig még erre sem volt szükség)Barátnőm ajánlotta hogy csatolja az ő kártyáját a Paypal fiókhoz. (mivel ő is oda tudja nekem adni a pénzt) Megtettük, nem is volt gond, csak utánna olvastam, hogy ha nem egyezik a regisztrált név, a kártya tulajdonoséval, akkor akár 1500 FT is levonhat a kártyáról a PayPal. Amolyan büntetés. Na ezt nem akartam, így leválasztottam a kártyát a fiokomról. Ezután le tiltották a profilomat, és most törölni sem tudom. Szegény barátnőmnek így minusz ezer forint az ablakon, de nem is ez a gond. Hanem hogy nem tudok megválni a fióktól így barátnőm sem tudja használni a kártyát egy új PayPal fiókban. Mit tegyek? Mit lehetne ilyenkor tenni? Volt már valaki hasonló helyzetben? Írjak nekik Emailt?



2015. aug. 3. 21:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!