Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges munka nélkül...

Lehetséges munka nélkül bankkártyát igényelni?

Figyelt kérdés
Megnéztem pár bankkártyának az igénylési feltételeit és szinte mindnél ott volt a keresett minimálbér,de én nem dolgozom,viszont kellene valamilyen bankkártya amit hozzátudok csatolni a paypal fiókomhoz,hogy oda eltudják küldeni az online keresett pénzem,onnan pedig felvenni bankkártyával. Gondoltam payoneer kártyára,de ha jól tudom (többször is olvastam) akkor nem fogadja el a paypal.

2015. aug. 4. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Bankkártyánál (betéti} én még sosem láttam ilyen feltételt.
2015. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nincsenek ilyen feltételek, bankkártyája bárkinek lehet, csak számlát kell nyitni egy banknál.
2015. aug. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Annyi van, hogy ezeknek akad némi költsége, amit azért rendezni kell. Szal dobj rá lóvét, azt abból lefogják majd.
2015. aug. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Te valószínűleg azt láttad, hogy vannak olyan csomagok, amelyek költsége alacsonyabb, ha arra érkezik a fizetésed (pl nincs számlavezetési díj). De ha nem érkezik rá fizetés akkor is nyithatsz bankszámlát, csak többet kell fizetned.
2015. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem Te a hitelkártyákat nézted. Ahhoz kell jövedelem, a betéti kártyához nem. Legfeljebb a számlavezetés nem lesz ingyen, de kártyát attól még igényelhetsz.
2015. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint valamit nagyon félrenézhettem. Köszi a válaszokat!
2015. aug. 5. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!