Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csináltatnom kellett egy...

Csináltatnom kellett egy bankkártyát munka miatt, lehet hogy nem fognak hívni a dolgozni, én hülye meg szaladtam a bankba kártyát csináltatni, ha nem használnám mikor jár le?

Figyelt kérdés
E hónap 7.én készült a bankszámla, ha számít valamit
2013. jún. 18. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A kártya két_három év alatt jár le,a számla amikor megszünteted.
2013. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem megy rá pénz, akkor se kell félnem? viszont kezelési költséget vagy mit számítanak fel ettől függetlenül
2013. jún. 18. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
A kártyának általában van egy egyszeri (éves) díja, és a legtöbb bank havonta kezelési költséget is von le, 150-200 forintot. Én amíg külföldön voltam, szüneteltettem a számlámat, hogy ne vonjanak semmit. De ahogy előttem is írták, meg is szüntetheted. Amúgy nem egészen tiszta, mitől félsz?
2013. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De kell félned mert igy is megy a kezelési költség ha nem megy rá egy forint sem. én is igy jártam és már vagy 30 ezer forint minusz volt :D Mondjuk én lesz*rom.
2013. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na pont ettől félek én is, mert minuszba tud menni, egyik osztálytársamnak is anno 3ezer ft körüli összeget kellett kifizetnie, mielőtt új kártyát engedtek neki csinálni
2013. jún. 18. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Utóbbi hosszászólásodból úgy látom, még tanuló vagy, így valószínűleg diákszámlát nyitottál.

Más-más bankoknál mások a kondíciók, van, ahol semmit nem kell fizetned, van, ahol havi számlavezetési díj van vagy éves kártyadíj, vagy mindkettő. Ha megírod, melyik banknál milyen számlát nyitottál, akkor meg tudjuk mondani, a jelenlegi kondíciós lista szerint a számla fenntartása pénzbe kerül e.


(Viszont azt nem tudjuk, hogyan fog változni a díjtábla, most is emelni készül a kormány a bankadót...)

2013. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Otp-nél vagyok és jump számlacsomagom van

Nem tanulok már, ez átmeneti munka lett volna

2013. jún. 18. 23:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy kártyát kellett volna csinálni munka miatt. Számla persze az más, de manapság nehéz meglenni nélküle. Előbb utóbb úgyis kelleni fog.
2013. jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A jump számla havidíjas.
2013. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!