Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan történik a PayPal-os...

Hogyan történik a PayPal-os kifizetés? A többi lent.

Figyelt kérdés

A napokban eladtam egy árut eBay-en 980€ értékben. A vásárlóval úgy egyeztünk meg, hogy kifizeti a PayPalnak a pénzt az náluk lesz és én ahogy feladtam a csomagot elküldöm neki a nyomkövetési számot. A számsorozatot el kellett küldenem a vevőnek és a Paypalnak mert akkor fizetnek ki elvileg. Na most az történt, hogy küldtek egy üzenetet valami ilyesmi pontosan nem írom le: Köszönjük a csomagszámot blabla aztán kérjük küldj nekünk egy kiegészítendő üzenetet vissza. Ebbe az állt hogy megkaptam a blabla szöveg majd az Ebay ID ami meg volt adva ehhez kellett leírnom a jelszót és a PayPal email ami szintén adott volt aztán ahhoz a jelszót. Elküldtem azóta semmi. Kaptam tranzakció ID-t és case numbert a pénz utalásról csak én nem kaptam meg a PayPaltól (3. nap). Küldtem már nekik 20 millió üzenet de nem nagyon történt semmi csak válaszoltak. Valaki csinált már ilyen tranzakciót? Ha igen kérem írjon rám hogy mi ennek a folyamata.



Előre is köszönöm!


2015. aug. 6. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Nemzeti Adó és Vámhivatal kedveli ezt."
2015. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mots az a lényeg, hogy a saját jelszavaid elküdted e-mailben valakinek? Mert akkor erősen át lettél verve.
2015. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Mekkora suttyó vagy már :D Elküldted a jelszavadat? :DDDDDDDDDD Priceless :D
2015. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak nem Nigériába küldted a csomagot?

Amúgy meg alaposan át lettél verve.

2015. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak hogy a kérdésedre is válaszoljak: a paypalos kifizetés úgy működik, hogy elküldik neked a pénzt paypalon és amikor megkaptad, akkor adod fel az árut (És nem fordítva és jelszavakat még véletlenül sem adsz meg senkinek.)
2015. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól bemalmoztak.

1. Soha ne add ki a jelszavadat senkinek.

2. Ha a vásárló valamelyik harmadik világból származik, akkor nagyon óvatosnak kell lenni.

3. Ilyen összegnél soha nem fogadnék el paypal fizetési módot csak is bitcoint semmi mást, az visszafordíthatatlan, illetve nem fogják zárolni a számlád semmi miatt.

4. Tanuló pénznek jó volt, legközelebb figyelmesebb leszel.

2015. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Megkaptam időközben a pénzemet.

Elég marha válaszok érkeztek, ugyanis látszik egyikőtök se adott el még így, de mindegy...Hivatalos oldalnak küldtem el a jelszavam.. service@paypal.co.uk és nem egy bűnbanda csoportnak.


Ui: idióták

2015. aug. 6. 20:30
 8/11 anonim ***** válasza:
2015. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó nagy gyökér ez a kérdező. A paypal eleve soha nem kéri a jelszavadat te gyökér. Ilyen meg is érdemli, ha átbasszák, ki kéne nyalnod, a seggüket azoknak az embereknek, akik próbálnak annak a hülye fejednek segíteni, nem fikázni őket.
2015. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


PayPal will never ask you to enter your password or financial information in an email or send such information in an email. You should only share information about your account once you have logged in to [link] directly from your browser.

2015. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!